
Persol x La Casa De Papel PO3235S El Profesor Sergio Sunglasses
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft |
| Lens Width | 55mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 2N |
| Polarised? | |
| Frame Colour | Caffe |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Crystal |
$140.97
Original: $402.78
-65%Persol x La Casa De Papel PO3235S El Profesor Sergio Sunglasses—
$402.78
$140.97More Images


Persol x La Casa De Papel PO3235S El Profesor Sergio Sunglasses
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft |
| Lens Width | 55mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 2N |
| Polarised? | |
| Frame Colour | Caffe |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Crystal |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft |
| Lens Width | 55mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 2N |
| Polarised? | |
| Frame Colour | Caffe |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Crystal |



















