
Persol PO3152S 901458 52 Sunglasses
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Phantos |
| Case | Soft |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3P |
| Polarised? | Yes |
| Frame Colour | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Nylon |
$138.11
Original: $394.61
-65%Persol PO3152S 901458 52 Sunglasses—
$394.61
$138.11More Images


Persol PO3152S 901458 52 Sunglasses
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Phantos |
| Case | Soft |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3P |
| Polarised? | Yes |
| Frame Colour | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Nylon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Phantos |
| Case | Soft |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3P |
| Polarised? | Yes |
| Frame Colour | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Nylon |

















