
Persol PO2456S 513/31 53 Sunglasses Gunmetal
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Double Bridge Round |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 53mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Silver & Havana |
| Frame Material | Acetate & Metal |
| Lens Material | Glass |
$138.11
Original: $394.61
-65%Persol PO2456S 513/31 53 Sunglasses Gunmetal—
$394.61
$138.11More Images

Persol PO2456S 513/31 53 Sunglasses Gunmetal
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Double Bridge Round |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 53mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Silver & Havana |
| Frame Material | Acetate & Metal |
| Lens Material | Glass |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Double Bridge Round |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 53mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Silver & Havana |
| Frame Material | Acetate & Metal |
| Lens Material | Glass |



















