
Persol 0PO2455S 518/31 60 Sunglasses Silver / Green
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 60mm |
| Bridge Width | 17mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |
$386.45
Persol 0PO2455S 518/31 60 Sunglasses Silver / Green—
$386.45
More Images

Persol 0PO2455S 518/31 60 Sunglasses Silver / Green
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 60mm |
| Bridge Width | 17mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 60mm |
| Bridge Width | 17mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |

















