
Persol 0PO2454S 107831 60 Sunglasses Black / Green
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Rectangle |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 60mm |
| Bridge Width | 18mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Matte Black |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |
$386.45
Persol 0PO2454S 107831 60 Sunglasses Black / Green—
$386.45
More Images

Persol 0PO2454S 107831 60 Sunglasses Black / Green
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Rectangle |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 60mm |
| Bridge Width | 18mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Matte Black |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Rectangle |
| Case | Soft Leather Effect |
| Lens Width | 60mm |
| Bridge Width | 18mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Matte Black |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |



















