
Persol 0PO2446S 518/M3 52 Sunglasses Silver
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Hexagonal |
| Case | Soft Leather |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 2P |
| Polarised? | Yes |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |
$470.81
Persol 0PO2446S 518/M3 52 Sunglasses Silver—
$470.81
More Images

Persol 0PO2446S 518/M3 52 Sunglasses Silver
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Hexagonal |
| Case | Soft Leather |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 2P |
| Polarised? | Yes |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Hexagonal |
| Case | Soft Leather |
| Lens Width | 52mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 2P |
| Polarised? | Yes |
| Frame Colour | Silver |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Glass |

















