
Persol 0PO0714 24/31 54 Sunglasses Havana / Green
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft |
| Lens Width | 54mm |
| Bridge Width | 21mm |
| Temple Length | 140mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Havana |
| Frame Material | Plastic and Metal |
| Lens Material | Glass |
$195.74
Original: $559.26
-65%Persol 0PO0714 24/31 54 Sunglasses Havana / Green—
$559.26
$195.74More Images

Persol 0PO0714 24/31 54 Sunglasses Havana / Green
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft |
| Lens Width | 54mm |
| Bridge Width | 21mm |
| Temple Length | 140mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Havana |
| Frame Material | Plastic and Metal |
| Lens Material | Glass |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Persol |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pilot |
| Case | Soft |
| Lens Width | 54mm |
| Bridge Width | 21mm |
| Temple Length | 140mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Havana |
| Frame Material | Plastic and Metal |
| Lens Material | Glass |

















