
Oliver Peoples Taron OV1272S 528471 58 Sunglasses
| Brand | Oliver Peoples |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pillow |
| Case | Soft |
| Lens Width | 65mm |
| Bridge Width | 16mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Antique Gold |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Nylon |
$526.60
Oliver Peoples Taron OV1272S 528471 58 Sunglasses—
$526.60
More Images


Oliver Peoples Taron OV1272S 528471 58 Sunglasses
| Brand | Oliver Peoples |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pillow |
| Case | Soft |
| Lens Width | 65mm |
| Bridge Width | 16mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Antique Gold |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Nylon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Oliver Peoples |
|---|---|
| Sunglasses Style | Pillow |
| Case | Soft |
| Lens Width | 65mm |
| Bridge Width | 16mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Antique Gold |
| Frame Material | Metal |
| Lens Material | Nylon |

















