
Oliver Peoples Marianela OV5372SU 164171 54 Sunglasses
| Brand | Oliver Peoples |
| Sunglasses Style | Butterfly |
| Case | Soft |
| Lens Width | 61.1mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Nylon |
$200.98
Original: $574.23
-65%Oliver Peoples Marianela OV5372SU 164171 54 Sunglasses—
$574.23
$200.98More Images


Oliver Peoples Marianela OV5372SU 164171 54 Sunglasses
| Brand | Oliver Peoples |
| Sunglasses Style | Butterfly |
| Case | Soft |
| Lens Width | 61.1mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Nylon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Oliver Peoples |
| Sunglasses Style | Butterfly |
| Case | Soft |
| Lens Width | 61.1mm |
| Bridge Width | 20mm |
| Temple Length | 145mm |
| Lens Filter Category | 3N |
| Polarised? | No |
| Frame Colour | Black |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Material | Nylon |

















